
W dniu 9 czerwca 2026 roku uczniowie klasy VI mieli piknik integracyjny. W ramach pikniku spędzili czas na świeżym powietrzu wspólnie sie bawiąc i rozmawiając. Uczniowie przygotowali rózne przekąski, które wspólnie spożyli. Czas pikniku był pełen radości i fajnej zabawy.
.jpg)