Wycieczka z projektu ekologicznego do Rogowa.
W ramach projektu ekologicznego klasy 4 - 8 były na wycieczce w Arboretum w Rogowie. Uczniowie wykonali zadanie terenowe w lesie, obejrzeli wiele gatunków roślin w Arboretum oraz wzięli udział w warsztatach w tutejszym Muzeum Lasu i Drewna.

