LAJKUJĘ-NIE HEJTUJĘ
7 maja 2026 roku klasa 5a z wychowawcą zorganizowała zajęcia otwarte dotyczące hejtu. Odgrywając krótkie scenki tematyczne uczniowie zaprezentowali jak być bezpiecznym w sieci, czego unikać, żeby nie stać się ofiarą hejtu i jak temu zjawisku przeciwdziałać. Uczniowie przygotowali również plakaty tematyczne. A zwieńczeniem zajęć była gra zespołowa polegająca na ułożeniu hasła LAJKUJĘ- NIE HEJTUJĘ.

