Wyjazd przedszkolaków do Łasiecznik
Grupy „Krasnale” i „Sówki” wybrały się dziś na wyjątkową wycieczkę do gospodarstwa ekologicznego „Pawie Oczko” w Łasiecznikach.Wyjazd odbył się w ramach projektu „Blisko natury – ekologia na co dzień”. Dzieci miały okazję zwiedzić gospodarstwo, karmić zwierzątka , a także skorzystać z wielu atrakcji – przejażdżki bryczką oraz jazdy na kucyku.Atrakcjom nie było końca! Dzięki pięknej pogodzie dzień upłynął w radosnej, pełnej uśmiechów i niezapomnianych wrażeń atmosferze

