Edukacja z wojskiem
W dniu 19 maja 2026 roku uczniowie klas I–III wzięli udział w interesujących zajęciach prowadzonych przez I Batalion Kawalerii Powietrznej w Leźnicy Wielkiej w ramach projektu „Edukacja z wojskiem”. Zajęcia były bardzo ciekawe i dostarczyły uczniom wielu nowych doświadczeń oraz wiedzy.

