Dziękujemy, teraz zawsze będziesz na bieżąco!
W poniedziałek 25 maja 2026 roku w bibliotece SP w Kocierzewie odbył się Szkolny Konkurs Recytatorski dla uczniów klas IV-VI i VII-VIII, który wyłonił reprezentantów szkoły do etapu gminnego.
Jury konkursowe oceniało: pamięciowe opanowanie tekstu, interpretację oraz umiejętność oddania emocji i nastroju, artykulację, dykcję oraz intonację, świadomość treści i sensu utworu.
Gratulujemy wszystkim uczestnikom, a naszym reprezentantom życzymy powodzenia na etapie gminnym konkursu.
.jpg)

