Dziękujemy, teraz zawsze będziesz na bieżąco!
W dniu 18 maja 2026 roku w bibliotece SP Kocierzew odbył się , który wyłonił reprezentantów szkoły do etapu gminnego. Uczniowie zaprezentowali różnorodne interpretacje utworów poetyckich. Trzyosobowe jury, złożone z nauczycieli, oceniało występy według ustalonych kryteriów, biorąc pod uwagę: pamięciowe opanowanie tekstu, świadomość treści i sensu utworu, interpretację oraz umiejętność oddania emocji i nastroju, a także artykulację, dykcję oraz intonację, czyli odpowiednie tempo wypowiedzi i natężenie głosu. Po naradzie jury jednomyślnie zakwalifikowało do kolejnego etapu pięcioro uczniów. Życzymy im dalszych sukcesów. I-III


