Wycieczka do Trójmiasta-18.05-22.05.2026
W dniach 18.05-22.05.2026 roku uczniowie klas $, 5ab i 6 byli na wycieczce w Trójmieście. Pierwszego dnia zwiedziliśmy Chełmno-miasto zakochanych. Drugi dzień upłynął na zwiedzaniu Gdańska. Najpierw odwiedziliśmy Westerplatte, nastepnie statkiem pirackim przepłynęliśmy do Gdańska. Czwartek spędziliśmy w Gdyni, gdzie zwiedziliśmy port i ORP Błyskawica. Kolejnym przystankiem był Sopot i spacer po najwiekszym molo. Każdy wieczór i całą srodę przebywalismy na plazy w Stegnie, gdzie graliśmy w piłkę i tworzyliśmy budowle z piasku. W drodze powrotnej do Kocierzewa odwiedziliśmy Malbork. Zwiedziliśmy Zamek Krzyżacki-największą budowlę obronną w Europie.
