Logo Szkoły Podstawowej im. Bohaterów walk pod Bzurą 1939r. w Kocierzewie Południowym
Powróć do: BIBLIOTEKA

Czytam, bo lubię!

W dniu 5 maja 2025 roku nastąpiło rozstrzygnięcie Szkolnego Konkursu Czytelniczego - Czytam bo lubię!,  który odbył się w naszej szkole  30 kwietnia 2025 roku. 
Wzięło w nim udział siedmioro uczniów z klas IV- VI. 
Komisja w składzie:
p. Joanna Szymańska, p. Renata Kunat, p. Ewa Zagorowicz, 
po sprawdzeniu testów ze znajomości treści wybranych książek, wyłoniła zwycięzców.

W kategorii klasa IV
I miejsce - Maria Walczak
II miejsce - Nikodem Gutkowski
III miejsce - Weronika Kowalik.

W kategorii klas V -VI
I miejsce - Roksana Gutkowska,
II miejsce - Katarzyna Siekiera, 
III miejsce - Wiktoria Ufa.
Serdecznie gratulujemy! 
Konkurs został zorganizowany przez bibliotekę szkolną we współpracy z nauczycielami języka polskiego.