
27 maja 2026 roku, najlepsi recytatorzy z naszej szkoły wzięli udział w Gminnym Konkursie Recytatorskim,który odbył się w bibliotece w Boczkach Chełmońskich. Zdobyliśmy nagrody i wyróżnienia!
Oto wyniki naszych uczniów:
kategoria klasy 1-3
I miejsce Paweł Stańczyk kl. I,
IIl miejsce Jagoda Kołodziejczyk kl.II,
wyróżnienie Maksymilian Dzięgiel kl.I
kategoria klasy 4-6
I miejsce Igor Bęben kl.Va,
II miejsce Julia Tomala kl.IV,
wyróżnienie Hanna Taraska kl.IV.
kategoria klasy 7-8
IIl miejsce Sylwia Palos kl.Vlla.
Wszystkim uczestnikom gratulujemy sukcesu!