19 marca 2025 roku uczniowie klasy 7 pojechali do Łodzi I obejrzeli w Teatrze im. Stefana Jaracza sztukę Zemsta. Było ciekawie i śmiesznie. Na pewno pomoże to uczniom lepiej zapamiętać treść dramatu Fredry.