Logo Szkoły Podstawowej im. Bohaterów walk pod Bzurą 1939r. w Kocierzewie Południowym

Spotkanie z dietetykiem

„Program dla szkół” to unijny projekt koordynowany przez Krajowy Ośrodek Wsparcia Rolnictwa, który polega na dostarczaniu dzieciom owoców, warzyw oraz mleka i przetworów mlecznych. Projekt będący kontynuacją dwóch programów: „Mleko w szkole” oraz „Owoce i warzywa w szkole”.
Głównym celem programu jest kształtowanie prawidłowych nawyków żywieniowych poprzez dostarczanie uczniom produktów mlecznych oraz owocowo-warzywnych. Dzięki temu dzieci od najmłodszych lat poznają smaki zdrowych przekąsek.
Program obejmuje również działania o charakterze edukacyjnym i promocyjnym. Ich celem jest zwiększenie jego rozpoznawalności oraz budowanie świadomości rodziców i nauczycieli dotyczącej ich roli w kształtowaniu prawidłowych nawyków żywieniowych dzieci. Działania edukacyjne, w których uczniowie uczestniczą, takie jak: wspólne przygotowywanie i spożywanie drugiego śniadania, zakładanie ogródków szkolnych czy organizowanie warsztatów kulinarnych. Dziękujemy p. dietetyk Agnieszce Zakrzewskiej-Gratys za atrakcyjne poprowadzenie zajęć, zdrowe przekąski, wspólnie przygotowane koktajle oraz… fartuszki i czapeczki, które mogliśmy wziąć sobie na pamiątkę :)

Galeria zdjęć

Spotkanie z dietetykiem 23 Spotkanie z dietetykiem 22 Spotkanie z dietetykiem 21 Spotkanie z dietetykiem 20 Spotkanie z dietetykiem 19 Spotkanie z dietetykiem 18 Spotkanie z dietetykiem 17 Spotkanie z dietetykiem 16 Spotkanie z dietetykiem 15 Spotkanie z dietetykiem 14 Spotkanie z dietetykiem 13 Spotkanie z dietetykiem 12 Spotkanie z dietetykiem 11 Spotkanie z dietetykiem 10 Spotkanie z dietetykiem 9 Spotkanie z dietetykiem 8 Spotkanie z dietetykiem 7 Spotkanie z dietetykiem 6 Spotkanie z dietetykiem 5 Spotkanie z dietetykiem 4 Spotkanie z dietetykiem 3 Spotkanie z dietetykiem 2 Spotkanie z dietetykiem 1
powrót do kategorii
Poprzedni Następny

Pozostałe
aktualności