Logo Szkoły Podstawowej im. Bohaterów walk pod Bzurą 1939r. w Kocierzewie Południowym

Debata na temat Strategii Rozwoju Gminy Kocierzew Południowy

26 marca 2025 roku młodzież z klas 7-8 miała wyjątkową okazję wziąć udział w inspirującej debacie na temat Strategii Rozwoju Gminy Kocierzew Południowy, zorganizowanej w Bibliotece Publicznej przez Wójta Gminy Kocierzew Poludniowy. Wraz z uczniami z Łaguszewa i Gągolina wysłuchali ciekawej prelekcji o swojej gminie, a następnie aktywnie zaangażowali się w pracę warsztatową.

Podzieleni na grupy, z entuzjazmem opracowywali propozycje dotyczące czasu wolnego, komunikacji i edukacji, prezentując kreatywne pomysły, które mogą przyczynić się do rozwoju naszej malej Ojczyzny.

To był niezwykle wartościowy dzień – głos młodzieży został wysłuchany, a ich sugestie mogą stać się inspiracją do ciekawych zmian w gminie.

Galeria zdjęć

Debata na temat Strategii Rozwoju Gminy Kocierzew Południowy 15 Debata na temat Strategii Rozwoju Gminy Kocierzew Południowy 14 Debata na temat Strategii Rozwoju Gminy Kocierzew Południowy 13 Debata na temat Strategii Rozwoju Gminy Kocierzew Południowy 12 Debata na temat Strategii Rozwoju Gminy Kocierzew Południowy 11 Debata na temat Strategii Rozwoju Gminy Kocierzew Południowy 10 Debata na temat Strategii Rozwoju Gminy Kocierzew Południowy 9 Debata na temat Strategii Rozwoju Gminy Kocierzew Południowy 8 Debata na temat Strategii Rozwoju Gminy Kocierzew Południowy 7 Debata na temat Strategii Rozwoju Gminy Kocierzew Południowy 6 Debata na temat Strategii Rozwoju Gminy Kocierzew Południowy 5 Debata na temat Strategii Rozwoju Gminy Kocierzew Południowy 4 Debata na temat Strategii Rozwoju Gminy Kocierzew Południowy 3 Debata na temat Strategii Rozwoju Gminy Kocierzew Południowy 2 Debata na temat Strategii Rozwoju Gminy Kocierzew Południowy 1
powrót do kategorii
Poprzedni Następny

Pozostałe
aktualności