Logo Szkoły Podstawowej im. Bohaterów walk pod Bzurą 1939r. w Kocierzewie Południowym

Akademia z okazji uchwalenia Konstytucji 3 Maja

23 kwietnia 2024 r. w naszej szkole odbyła się  akademia z okazji 233.rocznicy  uchwalenia Konstytucji 3 Maja .To ważne historyczne wydarzenie  z dziejów naszej Ojczyzny uczniowie zaprezentowali  w  słowno-muzycznej odsłonie "Wiwat maj"  przygotowanej pod kierunkiem nauczycieli  p. Renaty Kunat,  p.Katarzyny Wyszyńskiej , p.Kamili  Myczki, p. Magdaleny Modzelewskiej ,  p. Agnieszki  Cieślak.  

powrót do kategorii
Poprzedni Następny

Pozostałe
aktualności